Опис
Магній, важлива поживна речовина для рослин, відіграє дуже важливу роль у формуванні врожаю та їх якості. Він знаходиться в центрі молекули хлорофілу (зелене листя) і необхідний для фотосинтезу. Він відіграє величезну роль у синтезі білків і вуглеводнів, а також у процесах, пов’язаних з перетворенням енергії та накопиченням асимілятів. Дефіцит магнію найчастіше виникає у фазі інтенсивного росту рослин. Цей дефіцит магнію можна швидко та ефективно усунути за допомогою позакореневого підживлення сульфатом магнію.
Переваги сульфату магнію: це швидкодіюче магнієво-сірчане добриво для позакореневого підживлення. Його поживні речовини повністю розчинні у воді і присутні у складі сульфатної сполуки (MgSO2+7H2O). Швидко і без залишків розчиняється у воді, що робить його ідеальним приладом для позакореневого обприскування, для захисту рослин і для живлення в системах зрошення (рідкі добрива). Його можна поєднувати з більшістю використовуваних засобів захисту рослин, рекомендується дотримуватися інструкцій виробників засобів захисту рослин. Він відмінно підходить як добавка, особливо коли є видимий дефіцит магнію та сірки на рослинах. Запобігає пожовтіння хвої.
Характеристика: Розчинне добриво; тип добрива – сульфат магнію;
Хімічний склад: Хімічний склад: оксид магнію (MgO)-16%, триоксид сірки(SO3) – 32%;
Застосування: Орієнтовні дози добрив із середнім вмістом поживних речовин у ґрунті. Овочі: (у поєднанні з обприскуваннями фунгіцидів та інсектицидів) 2-3% розчин; Плодові дерева, кущі, ягідні рослини (під час утворення плодів разом із захисними обробками) 2-3% розчин. Виноград (найпізніше кінець серпня) 3-5% розчин. Хвойні рослини (кілька разів у разі пожовтіння або побуріння хвої) 3-5% розчин. Тепличні культури (у поєднанні з крапельним зрошенням) 2-3% розчин.
2% розчин (2 кг сульфату магнію на 100 л води)
В одній жмені міститься в середньому 50 г добрива.